«Іван Сила. Неймовірні пригоди» Олександр Гаврош

«Іван Сила. Неймовірні пригоди» Олександр ГаврошНазва: Іван Сила. Неймовірні пригоди
Автор: Олександр Гаврош
Рік видання 2014
Жанри: Дитячі пригоди, Книги для підлітків
ISBN: 978-617-585-072-5
Фрагмент
 

Про книгу «Іван Сила. Неймовірні пригоди» Олександр Гаврош

Пригодницька повість відомого дитячого письменника Олександра Гавроша розповідає про яскраві пригоди неперевершеного гірського силача Івана Сили. Прототипом головного героя повісті став легендарний закарпатський богатир Іван Фірцак, який виборов звання чемпіона Чехословаччини та Європи з кількох видів спорту і об’їздив півсвіту, виступаючи в цирку, де здобув чимало яскравих перемог. 2013 року на основі цієї повісті було знято перший в третьому тисячолітті український дитячий фільм «ІВАН СИЛА», графічними кадрами з якого проілюстроване наше видання.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Іван Сила. Неймовірні пригоди» Олександр Гаврош на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Іван Сила. Неймовірні пригоди» Олександр Гаврош

Ua-Ebook
Додати коментар