«Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

«Енн з Інглсайду» Люсі Мод МонтгомеріНазва: Енн з Інглсайду
Автор: Люсі Мод Монтгомері
Рік видання 1939
Жанри: Дитяча проза, Дитячі пригоди, Книги для підлітків, Література 20 століття, Зарубіжна класика
ISBN: 978-966-2647-20-4, 978-0-553-21315-7
Фрагмент

Про книгу «Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Дев’ять років минуло після переїзду Енн та її невеличкої сім’ї з милого Дому Мрії в нове житло – просторий і сповнений веселих та сумних історій Інглсайд. Енн стає щасливою матір’ю шістьох дітей, дружних і дуже різних особистостей. Тут вони, оточені щоденною любов’ю й турботою, ростуть, мріють, бавляться, вигадують нові світи, знаходять і втрачають друзів та вчаться відрізняти правду від облуди. Енн тим часом готується відпустити їх одного дня в чужий, і бентежний, але надзвичайно цікавий світ, вчиться на власних помилках і вкотре усвідомлює свою любов до найдорожчих людей у житті.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Ua-Ebook
Додати коментар