«Енн із острова принца Едварда» Люсі Мод Монтгомері

«Енн із острова принца Едварда» Люсі Мод МонтгомеріНазва: Енн із острова принца Едварда
Автор: Люсі Мод Монтгомері
Рік видання 1915
Жанри: Дитяча проза, Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди, Книги для підлітків, Література 20 століття
ISBN: 978-966-2647-15-0
Фрагмент
 

Про книгу «Енн із острова принца Едварда» Люсі Мод Монтгомері

Час невблаганно плине, і мрійлива дівчинка, а потім – зовсім юна вчителька перетворюється на чарівну студентку. Мрії Енн про навчання здійснюються, вона полишає ейвонлійську школу та їде до Редмондського коледжу.

Перед нею нові можливості, нові знайомства, нові друзі й сердечна подруга Філіппа… Крім того, врода Енн і її небуденний розум привертають усе більше уваги. Природно, що довкола аж роїться від юнаків, і не один бажав би, щоб ця гордовита красуня стала для нього не лише другом. Іноді Енн сама не може розібратися у власних почуттях. Хто їй більше до душі – багатий і вродливий Рой Гарднер чи все-таки відданий Гілберт Блайт?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Енн із острова принца Едварда» Люсі Мод Монтгомері на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Енн із острова принца Едварда» Люсі Мод Монтгомері

Ua-Ebook
Додати коментар