“Бізнес для початківців” Роус Голл, Лара Браян

"Бізнес для початківців" Роус Голл, Лара БраянНазва: Бізнес для початківців
Автор: Роус Голл, Лара Браян
Рік видання 2018
Жанри: Дитяча проза, Книги для підлітків, Про бізнес популярно
ISBN: 978-617-7820-12-2
Фрагмент

Про книгу “Бізнес для початківців” Роус Голл, Лара Браян

Книжка «Бізнес для початківців» для дітей про підприємництво та основи ведення бізнесу. Видання у зрозумілій формі розповідає про ази, необхідні для заснування власного бізнесу — від підказок стосовно бізнес-ідей і як перемогти конкурентів до порад з контролю грошових коштів. Дізнайся також, як бізнес пристосовується до зовнішнього світу, від забруднення та всесвітніх ланцюгів поставок до процентних ставок і надання державної фінансової допомоги.

Окрім пояснень та цікавих діалогів у книжці, «Бізнес для початківців» має окремий словник із найпоширенішими визначеннями. Книжка прийде в нагоді не лише для дітей, але і для дорослих. Нагадаємо, що у видавництві вийшла також книжка із цієї серії — «Політика для початківців».

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Бізнес для початківців” Роус Голл, Лара Браян на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Бізнес для початківців” Роус Голл, Лара Браян

Ua-Ebook
Додати коментар