«Ми – це наш мозок» Дік Свааб

«Ми – це наш мозок» Дік СваабНазва: Ми – це наш мозок
Автор: Дік Свааб
Рік видання 2010
Жанри: Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Саморозвиток, самовдосконалення
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Ми – це наш мозок» Дік Свааб

Дік Свааб – нідерландський нейробіолог. Він справжній фанат мозку! Його діяльність тісно пов’язана з анатомією та фізіологією нашого головного центру. Популярність йому принесло вивчення генетичної схильності до гомосексуальності, а тепер учений працює над вивченням хвороби Альцгеймера.

Виступивши співавтором близько двохсот книг, Дік Свааб написав «Ми – це наш мозок» – науково-популярну книгу про те, як мозок впливає на наше життя.

Ця книга – справжня сенсація. Вона викликала шквал суперечок і за короткий час стала бестселером спочатку на батьківщині автора, Нідерланди, а потім і в усьому світі. Чим був викликаний ажіотаж? Темами, які вчений-нейробіолог торкнувся своєї роботи.
Як і де ми відчуваємо щастя?
Чи відчувають біль ембріони?
З чого насправді починається статеве дозрівання підлітка?
Як поведінка може вплинути на дитину?
Які еволюційні переваги надає релігія?
Чи можливо протистояти хворобі Альцгеймера?
Що таке «моральна схема» та яку роль вона грає у прийнятті рішень?

Автор простежує наше життя від зачаття до самої смерті, щоб відповісти на ці та багато інших питань. У простій формі, але не відходячи від наукової структурованості, ви дізнаєтеся про найвпливовіший орган людини! Книгу «Ми — це наш мозок» українською мовою ми можемо прочитати завдяки видавництву «Клуб сімейного дозвілля». Чи любите науково-популярну літературу? Бажаєте познайомитися з головним органом вашого організму? Тоді варто купити книгу «Ми це наш мозок» Діка Свааб!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ми – це наш мозок» Дік Свааб на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ми – це наш мозок» Дік Свааб


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Ми – це наш мозок» Дік Свааб

Ua-Ebook
Додати коментар