«Завдання Героїв» Морган Райс

«Завдання Героїв» Морган РайсНазва: Завдання Героїв
Автор: Морган Райс
Рік видання 2012
Жанри: Зарубіжні детективи, Сучасні детективи, Трилери
ISBN: 9781632912725
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Завдання Героїв» Морган Райс

«Хлопець стояв на найвищому пагорбі нижньої країни у Західному Королівстві Кільця, дивлячись на північ, споглядаючи схід сонця. Перед ним чередою долин та вершин розкинулися розлогі зелені пагорби, подібні до верблюжих горбів. Яскраві помаранчеві промені першого сонця затримувалися та виблискували у ранковому тумані, надаючи світлу магії, яка відповідала настрою хлопця. Він рідко вставав так рано або заходив так далеко від дому та ніколи не піднімався так високо, знаючи, що це викличе гнів його батька. Але цього дня він не думав про це. Цього дня він знехтував мільйонами правил та обов’язків, які гнітили його усі чотирнадцять років життя. Цей день був іншим. У цей день до нього прийшла доля…»

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Завдання Героїв» Морган Райс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Завдання Героїв» Морган Райс


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Завдання Героїв» Морган Райс

Ua-Ebook
Додати коментар