«Сніговик» Ю Несбьо

«Сніговик» Ю НесбьоНазва: Сніговик
Автор: Ю Несбьо
Рік видання 2007
Жанри: Зарубіжні детективи, Сучасні детективи
ISBN: 978-966-03-6757-9
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Сніговик» Ю Несбьо

Випав перший сніг, отже, невдовзі з’явиться і серійний убивця на прізвисько Сніговик. Цього разу Харрі Холе треба зловити маніяка у рідному Осло. Убивця ретельно планує кожен злочин, практично не залишаючи слідів. Проте кілька, на перший погляд незначних, промахів у його «роботі» все ж трапилося, вони й допомагають Холе знайти маніяка. Однак про що інспектор не здогадується, так це про те, що Сніговик сподівається особисто зустрітися з ним, й зустріч ця має стати для Харрі останньою…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Сніговик» Ю Несбьо на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Сніговик» Ю Несбьо

-Я з тих, у кого неабиякий досвід з утрати контролю. Я, власне, нічого більше і не навчився. Зате з утрати контролю у мене чорний пояс.

Зло не матеріальне, його не можна відчути на дотик. Зло- це не сутність. Навпаки, це відсутність сутності.Відсутність добра.

Єдиний капітал та засіб виробництва – особиста незалежність.

Важливі речі легше знайти, якщо шукаєш щось інше.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сніговик» Ю Несбьо


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Сніговик» Ю Несбьо

Ua-Ebook
Додати коментар