«Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза Пенні

«Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза ПенніНазва: Зловісно тихе життя. Книга 1
Автор: Луїза Пенні
Рік видання 2024
Жанри: 🕵🏻‍♂️ Детективи, 👣 Гостросюжетні детективи, 👣 Жіночі детективи, 👣 Зарубіжні детективи
ISBN: 9786171506138
Фрагмент
 

Про книгу «Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза Пенні

Книга “Зловісно тихе життя. Книга 1” Луїза Пенні запрошує вас у непередбачувану подорож до таємничого села Три Сосни. Коли в цьому спокійному куточку знайшли мертвою вчителя, здавалося б, це просто нещасливий випадок на полюванні. Проте головний інспектор Арман Ґамаш відчуває, що тут більше, ніж здається.

Поєднання витонченого письма та заворожуючої інтриги робить цю книгу неперевершеною. Ви зануритеся в атмосферу села, де кожен має свої таємниці, і де ніщо не те, на що здається на перший погляд.

Що приховує цей малесенький світ, і що за таємниця ховається у тихому лісі? А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки, читаючи цей захоплюючий роман. Переплетення долі, нерозгадані злочини та глибокі думки про справедливість чекають на вас у кожній сторінці цієї книги. Приготуйтеся до захоплюючої подорожі у світ секретів та загадок, де кожен обличчя приховує свою історію.


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза Пенні на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза Пенні

Ua-Ebook
Додати коментар