«Смерть на Нілі» Аґата Крісті

«Смерть на Нілі» Аґата КрістіНазва: Смерть на Нілі
Автор: Аґата Крісті
Рік видання 1937
Жанри: Зарубіжні детективи, Класичні детективи
ISBN: 978-617-12-7053-4
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Смерть на Нілі» Аґата Крісті

Молодята Саймон і Ліннет Дойли вирушають у весільну подорож на пароплаві «Карнак». Жаклін де Бельфор, давня подруга Ліннет, у якої та відбила коханого, вирішує своєю присутністю зіпсувати їм медовий місяць. Одного ранку служниця знаходить місіс Дойл мертвою… Хтось вистрелив їй у голову, поки вона спала. На стіні біля вбитої лишається кривава буква «Ж». Однак Жаклін має залізне алібі.

У справу втручається відомий харизматичний детектив Еркюль Пуаро. Виявляється, майже всі пасажири мали мотив для вбивства. Щось приховує чи не кожен із них, а кілька, як стає відомо, подорожують зі зброєю. То хто цей холоднокровний убивця, що не зупиняється на одному злочині?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Смерть на Нілі» Аґата Крісті на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Смерть на Нілі» Аґата Крісті


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Смерть на Нілі» Аґата Крісті

Ua-Ebook
Додати коментар