«Секрети Лос-Анджелеса» Джеймс Еллрой

«Секрети Лос-Анджелеса» Джеймс ЕллройНазва: Секрети Лос-Анджелеса
Автор: Джеймс Еллрой
Рік видання 1990
Жанри: Зарубіжні детективи, Поліцейські детективи
ISBN: 978-617-12-7375-7
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Секрети Лос-Анджелеса» Джеймс Еллрой

Лос-Анджелес, 1953 рік. У кафе “Нічна сова” невідомими холоднокровно розстріляно шістьох людей. Розслідуванням їхньої загибелі займаються троє поліцейських: молодий честолюбець Ед Екслі, який прагне бути гідним слави свого знаменитого батька; безжальний месник Бад Уайт, який у дитинстві став свідком убивства власної матері; та консультант популярних телесеріалів Джек Вінсеннс, який постачає інформацію скандальним журналам. Всі троє абсолютно несхожі, але їх об’єднує одне: у кожного є небезпечні секрети, які вони ретельно охороняють. Зберегти свої таємниці та знайти вбивць неймовірно складно: адже всі троє – учасники гри без правил та переможців.

Цих трьох не можна назвати «приємними хлопцями». Джек Вінсеннс — коп-нарцис, що час від часу «зливає» інформацію жовтим виданням. Бад Вайт — відморозок, якого використовують для брудної роботи і яким рухає невгамовне бажання помсти. Ед Екслі — молодий та обдарований детектив, герой війни, який насправді не зробив нічого героїчного, кар’єрист та честолюбець. Такою насправді не має бути команда супергероїв. Але після кривавої бійні у «Нічній сові» цим трьом доведеться об’єднати зусилля. З ненавистю одне до одного, але водночас бажанням встановити справедливість. Рухаючись у різних напрямках однієї справи. Шукаючи банду небезпечних злочинців у найпотаємніших закутках Лос-Анджелеса ХХ століття. І знаходячи дещо огидніше за власні душі. Навіть у янголів є свої демони…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Секрети Лос-Анджелеса» Джеймс Еллрой на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Секрети Лос-Анджелеса» Джеймс Еллрой


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Секрети Лос-Анджелеса» Джеймс Еллрой

Ua-Ebook
Додати коментар