«Сходження Ганнібала» Томас Гарріс

«Сходження Ганнібала» Томас ГаррісНазва: Сходження Ганнібала
Автор: Томас Гарріс
Рік видання 2023
Жанри: 🤺 Психологічний триллер
ISBN: 978-617-15-0382-3
Фрагмент
 

Про книгу «Сходження Ганнібала» Томас Гарріс

В книзі “Сходження Ганнібала” Томаса Гарріса ви знайдете справжню хроніку народження легенди – Ганнібала Лектера. Це не просто історія убивці, а відображення того, як створюється монстр.

Здавалося б, Ганнібал мав знайти удому в родині дядька, після жахливих втрат у радянському сиротинці. Але жахливі події минулого не покидають його. Той художник, який забрав його відтуди, випадково зробив першу крапку на шляху до монстра. Його демони не дають спокою, але він не просто бореться з ними – він їх уникає, поки не зможе відповісти своїй потребі в помсті.

Які ж ці демони? Чому Ганнібал Лектер стає вбивцею? Це піднесена душа, яка потрапила у жахливий світ, де моральні засади та людськість здаються чимось іншим. А докладніше ви дізнаєтеся, вникнувши у його історію та дослідивши те, що примушує його стати тим, ким він став.


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Сходження Ганнібала» Томас Гарріс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сходження Ганнібала» Томас Гарріс

Ua-Ebook
Додати коментар