«Таємна угода» Сюзан Волтер

«Таємна угода» Сюзан ВолтерНазва: Таємна угода
Автор: Сюзан Волтер
Рік видання 2024
Жанри: 🤺 Психологічний триллер, 🤺 Трилери
ISBN: 9786171703292
Фрагмент
 

Про книгу «Таємна угода» Сюзан Волтер

Книга “Таємна угода” Сюзан Волтер — це захопливий роман про втрату, боротьбу і моральні вибори. Жінка, втративши чоловіка в аварії, потрапляє в ситуацію, де їй пропонують обмін — мовчання за розкішний будинок. Але чи можливо втекти від правди, укладаючи угоду з дияволом у людській оболонці?

У цій книзі розкриваються темні сторони людської природи, боротьба з внутрішніми демонами і ціна, яку доводиться платити за життя, побудоване на брехні. Сплетена історія привертає увагу читача, заставляючи задуматися про моральні принципи та межі, які ми готові переступити в ім’я кохання та захисту.

Чим закінчиться ця захоплива історія? Що приховується за таємничими угодами і чим закінчиться спроба приховати правду? А докладніше ви дізнаєтесь, коли перегорнете кожну сторінку цього захоплюючого роману.


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Таємна угода» Сюзан Волтер на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Таємна угода» Сюзан Волтер

Ua-Ebook
Додати коментар