«Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук

«Доки світло не згасне назавжди» Макс КідрукНазва: Доки світло не згасне назавжди
Автор: Макс Кідрук
Рік видання 2019
Жанри: Психологічний триллер
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук

Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися.

Сестри Рута й Індія, попри незвичайні імена, проживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук

Ua-Ebook
Додати коментар