«Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон Зерацкі

«Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон ЗерацкіНазва: Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо
Автор: Джейк Кнапп, Джон Зерацкі
Рік видання 2018
Жанри: Менеджмент і кадри, Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 978-617-7544-22-6
Фрагмент

Про книгу «Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон Зерацкі

Буває, що, озирнувшись на минулий день, ви думаєте: “А що я сьогодні зробив?” Маєте омріяні справи, за які плануєте взятися колись, але це колись ніколи не настає?

Ця книжка про те, як знизити шалений темп життя, як почуватися не такими зайнятими, менше відволікатися й більше насолоджуватися теперішнім моментом.

Автори пропонують понад 80 тактик, що допоможуть вам знаходити більше часу протягом дня на те, що для вас справді важливо: час із сім’єю, вивчення мов, додатковий заробіток, написання роману, волонтерство чи відеоігри. Гадаємо, ця книжка допоможе вам знайти час на будь-що, чого вам хочеться. І мить за миттю, день за днем ви зможете самостійно керувати своїм життям.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон Зерацкі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон Зерацкі

Ua-Ebook
Додати коментар