«Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу

«Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-СтоуНазва: Хатина дядька Тома
Автор: Гаррієт Бічер-Стоу
Рік видання 1852
Жанри: 🎒 Шкільні підручники, 🏛 Зарубіжна класика, 📒 Класична проза, 🏛 Література 19 століття
ISBN: 978-966-993-255-6
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу

Ця книга містить адаптований текст найвідомішого роману американської письменниці Гаррієт Бічер-Стоу «Хатина дядька Тома» про жахливі умови життя рабів у США на початку 1850 років.

Плантатор Шелбі після невдалих операцій на біржі вирішує віддати свого найліпшого чорношкірого раба Тома работорговцю Гейлі. Неодноразово власники покірного і відданого Тома змінюють один одного. Найжорстокішим виявляється деспотичний Саймон Легрі, який прагне зробити з доброго та чуйного Тома жорстокого наглядача. Проте той не поступається своїм внутрішнім людським принципам, намагаючись полегшити життя інших рабів, допомагає їм та підтримує. Після втечі двох невільниць Тома забивають до непритомності й залишають у хатині…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу


Скачати pdf Скачати mobi Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу

Ua-Ebook
Додати коментар