Аудіокнига «Принципи. Життєві й робочі» Рей Даліо

Аудіокнига «Принципи. Життєві й робочі» Рей ДаліоНазва: Принципи. Життєві й робочі
Автор: Рей Даліо
Рік видання 2021
Жанри: 📜 Біографії і Мемуари, 📈 Саморозвиток, самовдосконалення
Тривалість: 17 год 50 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Принципи. Життєві й робочі» Рей Даліо

Аудіокнига «Принципи. Життєві й робочі» є діловим посібником від Рея Даліо – зіркового інвестора та засновника інвестиційної компанії “Bridgewater Associates”. У книзі автор ділиться своїми нетрадиційними принципами, які привели його до винятково ефективної культури компанії “Bridgewater” і до визнання його одним з найуспішніших підприємців нашої доби.

Принципи Рея Даліо, описані у книзі, зосереджені навколо “радикальної істини” та “радикальної прозорості”. Він вважає, що життя, управління, економіка та інвестування можуть бути систематизовані у певні автоматизовані правила. Книга містить сотні практичних уроків, призначених для окремих осіб та цілих організацій, щоб допомогти їм приймати правильні рішення, долати будь-які виклики та будувати сильні команди.

«Принципи. Життєві й робочі» Рея Даліо пропонують чіткий та простий підхід до прийняття рішень, який може застосувати кожен, незалежно від того, яка поставлена мета. Автор також описує інноваційні інструменти, які фірма використовує для впровадження ідеї меритократії в життя. Книга «Принципи. Життєві й робочі» Рей Даліо – це рідкісна можливість отримати перевірені поради у одній книзі, на відміну від всього, що ви знайдете в звичайних ділових посібниках.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Принципи. Життєві й робочі» Рей Даліо на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Принципи. Життєві й робочі» Рей Даліо

Ua-Ebook
Додати коментар