Аудіокнига «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу

Аудіокнига «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-СтоуНазва: Хатина дядька Тома
Автор: Гаррієт Бічер-Стоу
Жанри: 🏛 Зарубіжна класика, 🏛 Література 19 століття, 📒 Класична проза
Тривалість: 21:07:18
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу

У США, у самий розпал Громадянської війни, президент Лінкольн зустрівся з Бічер-Стоу: “Так ви та маленька жінка, яка розпочала цю велику війну?”. Та письменниця не вела воєнних дій, вона лише написала книгу на захист негрів. Чому ж ця книга зуміла пережити скасування рабства в Америці і продовжує жити вже друге століття? Роман сильний тим, що не просто описує історичні події, що відбувалися в далекій Америці, а зворушує нашу душу, викликає захоплення одними героями, обурення – іншими і закликає нас нехтувати будь-яким насиллям, будь-якою нерівністю людей. Роман Бічер-Стоу не про рабство в Америці минулого століття, а про милосердя і боротьбу людини за свою власну гідність.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати аудіокнигу «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно аудіокнигу українською «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу

Ua-Ebook
Додати коментар