«Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» Валентин Лукич Чемерис

«Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» Валентин Лукич ЧемерисНазва: Вітька + Галя, або Повість про перше кохання
Автор: Валентин Лукич Чемерис
Рік видання 1968
Жанри: Список шкільної літератури 8 клас, 🎓 Шкільні підручники, Сучасна українська література, Молодіжна проза
ISBN: 978-617-629-441-2
Фрагмент

Про книгу «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» Валентин Лукич Чемерис

У ваших руках чудова гумористична повість про життя і пригоди школярів із села Великі Чаплі. На сторінках цієї книги переплелись: дружба і перше кохання, вірність і перший поцілунок, дуель і перше побачення. Героїчні, а часом і безглузді вчинки підказують Вітьку Горобцю шлях до серця Галі Козачок. Повість входить до шкільної програми та буде цікавою широкому колу читачів.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» Валентин Лукич Чемерис на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» Валентин Лукич Чемерис

Ua-Ebook
Додати коментар