«Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослав Стельмах

«Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослав СтельмахНазва: Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера
Автор: Ярослав Стельмах
Рік видання 2020
Жанри: Список шкільної літератури 6 клас, Шкільні підручники, Дитячі книги, Дитячі пригоди, Українські дитячі книги
ISBN: 978-966-03-8851-2
Фрагмент

Про книгу «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослав Стельмах

…Історія ця починалась зовсім звичайно. Друзі-п’ятикласники Сергій та Митько приїхали на літній відпочинок у село. Вчителька ботаніки дала їм завдання — зібрати колекцію комах. Але хто ж міг уявити, що замість комах хлопці почнуть полювати… на страшну химеру, що живе в озері. Звідки взялась та потвора, як її захопити? Друзі починають діяти…

Про незвичайні, таємничі пригоди Сергія та Митька (і не тільки їх) весело розповідає відомий український письменник Ярослав Стельмах у своїй книжці повістей та оповідань «Митькозавр із Юрківки».

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослав Стельмах на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослав Стельмах

Ua-Ebook
Додати коментар