«Модри Камень» Олесь Гончар

«Модри Камень» Олесь ГончарНазва: Модри Камень
Автор: Олесь Гончар
Рік видання 1949
Жанри: 🎓 Шкільні підручники, Українська класика, Література 20 століття
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Модри Камень» Олесь Гончар

До пропонованої збірки одного з найвидатніших сучасних письменників Олеся Гончара (1918—1995) входять твори, які без перебільшення можна назвати перлинами української новелістики ХХ століття. За тематикою, місцем і часом подій вони різні. Але кожна новела — зустріч із неповторними людськими характерами, яскраве висвітлення таємниць людської душі, висоти людського духу. Письменник майстерно володіє словом, як витончений психолог створює особливу атмосферу оповіді, викликає переконливе відчуття присутності при розгортанні подій. Автор дає можливість читачеві замислитись над сенсом буття, величчю любові і краси, безсмертям людського в людині.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Модри Камень» Олесь Гончар на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Модри Камень» Олесь Гончар


Скачати doc Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Модри Камень» Олесь Гончар

Ua-Ebook
Додати коментар