«Климко» Григір Тютюнник

«Климко» Григір ТютюнникНазва: Климко
Автор: Григір Тютюнник
Рік видання 1976
Жанри: Список шкільної літератури 7 клас, 🎓 Шкільні підручники, Література 20 століття, Українська класика
ISBN: 978-617-07-0480-1, 978-617-07-0237-1
Фрагмент
 

Про книгу «Климко» Григір Тютюнник

Повість “Климко”, низку оповідань, а також казки, включені до цієї збірки, по праву можна назвати маленькими шедеврами. Зі сторінок книги постають “обпалений” війною, світлий хлопчик Климко, самотня старенька бабуся Вуточка, що з надією чекає повернення з армії своїх синів, працелюбний і безкомпромісний юнак Іван Срібний, багато інших персонажів. Письменник змальовує правдиву картину життя того часу з його радощами, великими і малими людськими проблемами, багато з яких до цього часу належним чином не осмислені й не вирішені. Герої творів Григора Тютюнника стають нам до болю рідними і залишаються в серці на все життя.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Климко» Григір Тютюнник на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Климко» Григір Тютюнник

Ua-Ebook
Додати коментар