«Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

«Жінки, які кохають до нестями» Робін НорвудНазва: Жінки, які кохають до нестями
Автор: Робін Норвуд
Рік видання 2017
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжна психологія, Самовдосконалення, Особистісний ріст
Фрагмент
 

Про книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

«Жінки, які кохають до нестями» – це книга американської письменниці Робін Норвуд, яка досліджує проблему стосунків між чоловіками та жінками. Книга стала бестселером та знайшла своїх шанувальників по всьому світу.

Автор аналізує складні взаємини між чоловіками та жінками, використовуючи власний досвід роботи з пацієнтами в якості психолога та терапевта. Вона розглядає такі проблеми, як страхи, невпевненість у собі, нездатність до довіри та інші чинники, які можуть заважати успішному розвитку відносин.

Книга містить безліч порад для тих, хто прагне розуміти та зберігати гарні стосунки зі своїм партнером. Автор пропонує шляхи вдосконалення взаємин, зосереджуючись на тому, як змінити своє мислення та підходи до взаємодії з партнером. Вона наголошує на важливості здорового спілкування, відкритості, взаєморозуміння та взаємної підтримки.

Книга “Жінки, які кохають до нестями” стала настільною книгою для багатьох жінок, які шукають способів покращити свої стосунки та зберегти любов у своєму житті. Це дуже цінна книга для тих, хто бажає зрозуміти свої емоції та почуття, покращити взаємини з партнером та відкритися до нових можливостей.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар