«Спіймай дзен життя. Японські практики, що ведуть до спокою та радості» Шунмьо Масуно

«Спіймай дзен життя. Японські практики, що ведуть до спокою та радості» Шунмьо МасуноНазва: Спіймай дзен життя. Японські практики, що ведуть до спокою та радості
Автор: Шунмьо Масуно
Рік видання 2020
Жанри: Мотивація
ISBN: 978-617-12-7088-6
Фрагмент
 

Про книгу «Спіймай дзен життя. Японські практики, що ведуть до спокою та радості» Шунмьо Масуно

Мінімалізм як стиль життя — один з мегапопулярних світових трендів. У своїй книжці дзенський монах Шинмуо Масуно пропонує прості й практичні поради стосовно того, як жити повнішим і щасливішим життям. Автор закликає прибрати з нього увесь мотлох і акцентує увагу на мінімалізмі, поєднуючи мудрість століть із сучасністю. Створіть свій невеличкий сад, милуйтеся заходом сонця, не бійтеся труднощів і роботи, вчіться відпускати, упорядкуйте власне житло, не забувайте про вдячність… Гармонія — у простих речах. Авжеж, ви чули все це вже купу разів, проте ще раз нагадати собі ці істини, ба навіть відкрити їх наново, точно не завадить. Бо лише гармонія і баланс — те, що робить нас щасливими!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Спіймай дзен життя. Японські практики, що ведуть до спокою та радості» Шунмьо Масуно на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар