«Сафарі на щастя» Світлана Талан

«Сафарі на щастя» Світлана ТаланНазва: Сафарі на щастя
Автор: Світлана Талан
Рік видання 2021
Жанри: Історії з життя, Сучасна українська література, Українська проза
ISBN: 978-617-12-8762-4
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Сафарі на щастя» Світлана Талан

Одним кохання дарує цілий світ. А іншим — біль нерозділених почуттів. Красунчик на все село Ростислав не звертав уваги на закохану по вуха Марусину. Він погрався з її почуттями, сказав: «Чекай на мене», — і повернуся з іншою, вродливою успішною моделлю. Мовляв, дивись, хто вона і хто ти. Принижена зрадою Марусина їде в Данію на заробітки, щоб стати успішною жінкою та повернути Ростислава. Зціпивши зуби, дівчина досягає неймовірного: стає моделлю та жаданою жінкою. Тепер уже Ростислав готовий покинути заради Марусини дружину. Але дівчина не хоче вертатися в минуле. За крок до омріяного щастя вона вдруге за життя опиниться на краю прірви. Та цього разу не для того, щоб впасти. А щоб злетіти.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Сафарі на щастя» Світлана Талан на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сафарі на щастя» Світлана Талан


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Сафарі на щастя» Світлана Талан

Ua-Ebook
Додати коментар