«Аравійська пустеля» Валентин Лукич Чемерис

«Аравійська пустеля» Валентин Лукич ЧемерисНазва: Аравійська пустеля
Автор: Валентин Лукич Чемерис
Рік видання 2016
Жанри: Історії з життя, Розповіді, Українська проза, Легка проза, Класична проза
ISBN: 978-966-03-7342-6
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Аравійська пустеля» Валентин Лукич Чемерис

Валентин Чемерис (1936 — 2016) — відомий український письменник, автор історичних і фантастичних романів, які вже стали культовими, лауреат багатьох літературних премій. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його романи «Смерть Атея», «Фортеця на Борисфені», «Ольвія», «Генерали Імперії», «Ордер на любов», «Ярославна», «Ваші пальці пахнуть ладаном», «Марина — цариця московська».

Але читачі знають Чемериса і як автора оповідань — хронік, казок, легенд, — у яких він небайдуже та неупереджено розповідає не тільки про минуле, але й про сучасне життя. У цій книжці дорослих і дітей зацікавить погляд автора на події, які відбувалися в різні роки, — з проекцією на сьогодення. Своєрідна мандрівка Україною разом з письменником стане справжньою екскурсією із захоплюючими краєвидами та цікавими розповідями, якими Валентин Чемерис начебто стверджує, що доля однієї людини, її почуття та думки так само важливі, як доля народів, події, з яких потім твориться історія.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Аравійська пустеля» Валентин Лукич Чемерис на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Аравійська пустеля» Валентин Лукич Чемерис


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Аравійська пустеля» Валентин Лукич Чемерис

Ua-Ebook
Додати коментар