«Ілюзія Бога» Річард Докінз

«Ілюзія Бога» Річард ДокінзНазва: Ілюзія Бога
Автор: Річард Докінз
Рік видання 2009
Жанри: 🙏 Релігія, Зарубіжна прикладна і науково-популярна література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Ілюзія Бога» Річард Докінз

Світовий бестселер, який має прочитати кожен. • Від автора сенсаційного «Егоїстичного гену». • Перекладено понад тридцятьма мовами. • Автор є лауреатом численних літературних і наукових премій, зокрема премії Майкла Фарадея, премії Королівської наукової спільноти в галузі літератури та Міжнародної космічної премії. Річард Докінз спонукає читача неупереджено поглянути на сенс релігії, не нав’язуючи власної думки, а заохочуючи до самостійних роздумів і висновків. Автор розглядає особливості так званої «ейнштейнівської релігії», за якою Бог – це метафора на позначення загадковості Всесвіту, критикує «гіпотезу про Бога», осмислює, чи дійсно релігія є регулятором моральності, розкриває значення еволюції та природного добору. Кожну свою тезу науковець підкріплює цікавими історичними фактами.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ілюзія Бога» Річард Докінз на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ілюзія Бога» Річард Докінз


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Ілюзія Бога» Річард Докінз

Ua-Ebook
Додати коментар