«Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовица Бердник

«Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовица БердникНазва: Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара
Автор: Громовица Бердник
Рік видання 2019
Жанри: ✨ Езотерика, 🙏 Релігія, Сучасна українська література, Історична література, Військова справа, спецслужби
Фрагмент
 

Про книгу «Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовица Бердник

В основу книги лягли розмови зі справжнім “непрОстим” – мольфаром Нечаєм, доповнені роздумами Громовиці Бердник про карпатське мольфарство як складову світової шаманської традиції.

Робота над цією книгою поклала початок багатолітній дружбі авторки з Михайлом Нечаєм — карпатським примівником, мольфаром і майстром Традиції.

Ілюстрації не менш прекрасні за текст – Анастасія Стефурак вміє приворожити читача настільки, що розумієш: художники – це ті самі мольфари, тільки з пензликом чи планшетом замість чарівної палички.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовица Бердник на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар