«Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька

«Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія ГурницькаНазва: Мелодія кави в тональності сподівання
Автор: Наталія Гурницька
Рік видання 2017
Жанри: Сучасна українська література, Українська проза, Українська публіцистика
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька

Анна випробовувала долю і різні ролі – коханки, утриманки, дружини, вдови. Тепер єдине, що залишилося від колишнього кохання Адама живе у неї під серцем.

У новій книзі Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності сподівання» дівчина чекає на нове кохання у тональності надії, а читачів — повна романтика історія в декораціях прекрасного Львова.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька

Іноді потреба любити і бути коханою в жінці настільки сильна, що цілком затьмарює їй реальність та бажання правди.

Коли в жінки за плечима малі діти та інтереси родини, вона стає в рази мудрішою, передбачливішою і сильнішою. У цьому навіть геройства особливого нема. Лише банальна реальність виживання.

Шлюб – це навіки, і сепарація тут не завадить. Хіба смерть розлучить. Тільки не знати, чия то смерть буде та які від такого шлюбу виростуть діти. Навряд чи щаливі, бо нещасні мама і тато аж ніяк не роблять щасливими своїх дітей.

Життя взагалі дуже справедливе й одночасно жорстоке. Ти або приймаєш його правила і продовжуєш боротися та жити, або поволіскочуєшся з уторованого шляху на узбіччя та гинеш.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька

Ua-Ebook
Додати коментар