«Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті

«Коли подих стає повітрям» Пол КаланітіНазва: Коли подих стає повітрям
Автор: Пол Каланіті
Рік видання 2016
Жанри: Документальна література, Зарубіжна публіцистика, Сучасна зарубіжна література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті

• Сенсація у книжковому світі.
• Бестселер The New York Times та Amazon.com
• Сильна книжка, яка міняє свідомість.
• Автобіографічний твір, заснований на реальних фактах.

У травні 2013 року, за крок від омріяної медичної та наукової кар’єри, Пол Каланіті діагностував у себе рак легенів 4-ї стадії й розпочав свою книгу. Крапку в ній поставила його смерть навесні 2015-го. А за десять місяців відверта та мужня історія боротьби, кохання й самовідданої лікарської праці стала бестселером № 1 за версією The New York Times та увійшла до лідерів продажів на Amazon.com.

Вражаюча сповідь талановитого нейрохірурга, який захворів у 35 років. «Чому я?» Помирати від раку в молодому віці й знати, що твій випадок — один на десять тисяч. Безліч разів повідомляти хворим про страшний діагноз, вирішувати, чиє життя можливо врятувати, а чиє ні, — і раптом самому опинитися на лікарняному ліжку й чекати вироку, скільки тобі залишилося. Назавжди розпрощатися з мріями про складні операції та наукову працю… А тоді зрозуміти: іншого вже не буде й правильне запитання «А чому не я?». І, забувши про біль, прийти до операційної, жити, кохати — і взяти на руки новонароджену донечку…

Ця зворушлива та надихаюча історія так і залишиться недописаною. Бо це — історія про життя, а не про смерть, історія, що вчить мужності, стійкості, вірності професійному обов’язку та вмінню побачити в страшному діагнозі не вирок, а шанс зробити життя немарним.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті

За несколько недель до его смерти, когда мы лежали рядом в нашей постели, я спросила его: “Тебе не тяжело дышать, когда я вот так кладу голову тебе на грудь?” На это он ответил: “Только так я и могу дышать”.

Большинство людей выбирают профессию по трём критериям: зарплата, условия работы, продолжительность рабочего дня. Но помните, что, ставя этим критерии на первый план, вы выбираете работу, а не призвание.

Смерть – событие однократное, а вот жизнь со смертельной болезнью – это целый процесс.

Когда в больницу поступает пациент со смертельным мозговым кровотечением, разговор с нейрохирургом оказывает ключевое влияние на восприятие родственниками смерти близкого им человека. Они могут мирно отпустить его («Возможно, пришло его время!») или до конца дней своих испытывать неутихающую боль («Эти врачи не слушали! Они даже не пытались спасти его!»). Когда скальпель бесполезен, слова становятся единственным инструментом хирурга.

Скачати безкоштовно книгу українською «Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті

Ua-Ebook
Додати коментар