«Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимир Савович Лис

«Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимир Савович ЛисНазва: Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї
Автор: Володимир Савович Лис
Рік видання 2014
Жанри: Документальна література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимир Савович Лис

Книга-літопис від лауреата численних нагород та премій Володимира Лиса – це життєвий досвід на перший погляд звичайної сільської жінки, бабусі Пелагеї, – це та сама велика мудрість нашого народу. І можливість долучитися до неї – велике щастя. «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» не просто книжка – це літопис народного досвіду, пам’ятник правічній мудрості українського народу. І цією мудрістю щедро ділиться людина чиста, глибока – і водночас дуже проста. Власне, яким і повинен бути справжній мудрець.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимир Савович Лис на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимир Савович Лис

Ой, дорогеї гості, куди ж вас посадити, хіба горох перебирати.

Про ласку і добре слово

не скупіться на ласку. Бо часом людина хоче добре слово сказати, а тут-таки згадує: він ци вона мине обідили колись, ци думає: ич, як вирядилася, яка краля, як пава шпацірує, хвіст розпустила, а куди б то? Чого я їй маю казати та за одяг або вигляд хвалити? Обійдеться! Не обійдеться, кажу я вам, теє слово, як дерево, що мало спалахнути, зігріти, – зітліє, зморщиться, стане обвугленим, а затим трухлявим. Бо ни сказане було, ни народилося, а мало би радість принести. а те нисказане слово забирає часточку з вас самих, людина меншає, сама того не помічає, і їй, гляди, їдне, друге ни вдається. бо сили нима. Помаліла людина.

Пригорни в думці того, кого хотів би пригорнути – так удвох і сидіте, доки не зігрієтесь.

так пити хочеться, що й добрий кусок сала з”їла б.

Скачати безкоштовно книгу українською «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимир Савович Лис


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї» Володимир Савович Лис

Ua-Ebook
Додати коментар