«Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій Жадан

«Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій ЖаданНазва: Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник
Автор: Сергій Жадан
Рік видання 2014
Жанри: Документальна література, Українська публіцистика
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій Жадан

Задуманий як цикл подорожніх нарисів, присвячених місцям бойової слави Нестора Махна, твір став своєрідною сагою про ще одне втрачене — рокенрольне — покоління, на чию долю випали тектонічні розломи геополітичних змін кінця ХХ — початку ХХІ століття. Слід зазначити, що відтоді його неодноразово перевидавали різними мовами й у різних країнах. Утім, пропонована книжка все ж є унікальною, адже її останній розділ щойно написаний: через десять років автор знову відвідує ті ж місця, проте цього разу атмосфера — як і в часи Нестора Івановича — просякнута війною. Коло замкнулося.

«Так сталося, що саме свобода — її потреба, її розуміння, її усвідомлення — робить нас усіх у нашій країні ворогами, примушує нас ненавидіти одне одного, більше того — примушує нас одне одного знищувати. Я зовсім не схильний впадати в дидактику й стверджувати, що ми виявилися до неї не готовими, що свободи виявилося забагато, що ми не здатні дати їй раду, що ми не в стані її контролювати. Свободи не буває забагато. Просто замало буває нашого серця. І нашого розуму»

Двічі його твори ставали переможцями конкурсу «Книга року ВВС». Також книжка Жадана очолювала всеукраїнський рейтинг «Книга року 2013». 14 липня цього року письменника нагородили премією літераторів та перекладачів «Brucke Berlin 2014» за роман «Die Erfindung des Jazz im Donbass» (назва українського видання «Ворошиловград»).

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій Жадан на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій Жадан

Чомусь інвестор думає, що в цій країні захистити його може тільки міліція, хоча насправді все якраз навпаки

так чи інакше все зав’язується на музиці-і твої знайомства,і твої шкідливі звичкі,і те,як ти поводишся в ліжку,і те,за кого уш голосуєш на виборах,і чи голосуєш узагалі.

Біда цієї літератури в тому, як на мене, що біографії кращих її письменників значно цікавіші за їхні твори, ну та це справи не стосується.

…загалом — повертатися в місця, в яких ти ріс, майже те саме, що повертатись до крематорія, в якому тебе одного разу вже спалили.

Скачати безкоштовно книгу українською «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій Жадан


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій Жадан

Ua-Ebook
Додати коментар