«Заборонений» Артемiй Кiрсанов, Сергiй Дзюба

«Заборонений» Артемiй Кiрсанов, Сергiй ДзюбаНазва: Заборонений
Автор: Артемiй Кiрсанов, Сергiй Дзюба
Жанри: Біографії і Мемуари, Сучасна зарубіжна література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 
 

Про книгу «Заборонений» Артемiй Кiрсанов, Сергiй Дзюба

Колишній аспірантці, яка працювала над дисертацією про життя і творчість видатного поета Василя Стуса, а нині за волею обставин стала медсестрою, запропонували доглядати помираючу від важкої хвороби жінку. Як виявилося важкохвора у минулому була полковником КДБ і багато разів зустрічалася зі Стусом, особливо в останні дні його життя. У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів совісті, ставлячи їм у провину їхні переконання. Чимало уваги приділено у романі й долі останньої рукописної збірки поета. 5 вересня 2019 року у всіх кінотеатрах країни відбулась прем’єра однойменного фільму “Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса”.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Заборонений» Артемiй Кiрсанов, Сергiй Дзюба на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Заборонений» Артемiй Кiрсанов, Сергiй Дзюба


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Заборонений» Артемiй Кiрсанов, Сергiй Дзюба

Ua-Ebook
Додати коментар