«Степан Бандера» Микола Романович Посівнич

«Степан Бандера» Микола Романович ПосівничНазва: Степан Бандера
Автор: Микола Романович Посівнич
Рік видання 2015
Жанри: Біографії і Мемуари, Історична література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Степан Бандера» Микола Романович Посівнич

«СТЕПАН БАНДЕРА» МИКОЛИ ПОСІВНИЧА — ЖИТТЄПИС ЛІДЕРА ОУН БЕЗ ШТУЧНО СТВОРЕНИХ МІФІВ!

Степан Бандера. Хто він? Герой? Зрадник? Символ? Дискусії навколо цієї яскравої та суперечливої особистості не вщухатимуть ще довго.

Що ж робить цього не дуже високого і зовсім не кремезного чоловіка символом, прапором, ім’ям? Чому з одних трибун його називають ворогом, а з інших — Провідником і героєм? Щоб зрозуміти це, варто почати з подолання стереотипів, які утвердилися в суспільстві. Базуючись на архівних документах, цікавих і невідомих широкому загалу матеріалах, автор розповідає про життєпис лідера ОУН без штучно створених міфів: які погляди він мав, якими ідеалами керувався і, зрештою, якою він був людиною.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Степан Бандера» Микола Романович Посівнич на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Степан Бандера» Микола Романович Посівнич


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Степан Бандера» Микола Романович Посівнич

Ua-Ebook
Додати коментар