«Вояки» Мері Роуч

«Вояки» Мері РоучНазва: Вояки
Автор: Мері Роуч
Рік видання 2016
Жанри: Зарубіжна публіцистика, Зарубіжна психологія, Військова справа, спецслужби
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Вояки» Мері Роуч

Книжки Мері Роуч дуже популярні у світі. І це не дивно, адже вона глибокий, старанний дослідник, пропагандист науки й чудовий оповідач з гарним почуттям гумору. У «Вояках» письменниця дає цінні поради щодо того, як уціліти й зберегти бадьорий дух, здорову психіку й неушкоджене тіло, якщо доля закинула вас у гущу бойових дій. І якщо ви й дотепер думаєте, що головну небезпеку для солдата складає ворог, то ви помиляєтесь. Його основні супротивники — паніка, виснаження, спека, шум. Заступіть на чергування разом із Мері Роуч — і ви по-іншому почнете ставитися до тих, хто стоїть на захисті нації.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Вояки» Мері Роуч на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Вояки» Мері Роуч


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Вояки» Мері Роуч

Ua-Ebook
Додати коментар