«Психологія сексуальності» Зигмунд Фройд

«Психологія сексуальності» Зигмунд ФройдНазва: Психологія сексуальності
Автор: Зигмунд Фройд
Жанри: Зарубіжна психологія, Загальна психологія, Психоаналіз / Психотерапія
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Психологія сексуальності» Зигмунд Фройд

Робота «Психологія сексуальності» видатного австрійського лікаря, психоаналітика і засновника методу психоаналіза Зиґмунда Фройда (1856—1930), що з’явилась у 1905 році, справила на сучасників враження вибуху гранати і стала визначним явищем не тільки в європейській науці того часу, а й у суспільному житті. Вона привернула увагу багатьох людей до цієї фактично закритої теми, тим самим значною мірою сприяла змінам їхнього уявлення про сексуальність. Вчений вперше торкнувся питання дитячої сексуальності, розглянув природу статевого потягу і різних сексуальних відхилень — перверсій.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Психологія сексуальності» Зигмунд Фройд на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Психологія сексуальності» Зигмунд Фройд


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Психологія сексуальності» Зигмунд Фройд

Ua-Ebook
Додати коментар