«Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс Гріффітс

«Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс ГріффітсНазва: Посібник із креативного мислення
Автор: Мелінa Кості, Кріс Гріффітс
Рік видання 2020
Жанри: Зарубіжна психологія, Соціальна психологія
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс Гріффітс

У «Посібнику з креативного мислення» Кріс Ґріффітс і Меліна Кості винайшли відтворювану систему, що дозволяє людям «відкривати» їхній розум і перемагати в боротьбі з професійними викликами, використовуючи силу креативного мислення. Вони демонструють нам, як творчість може бути водночас фантазійною й логічною і як ця традиційно «м’яка сила» може систематично приводити до потужних результатів. Це прекрасне рішення для всіх, хто хоче розвивати власну креативність, здібність вирішувати проблеми творчо, зрештою, формувати власні можливості досягати успіху у світі, що постійно та непередбачувано змінюється. Ця книжка є дуже практичною в тому сенсі, що вона допомагає читачеві в розумовій підготовці до ефективного та творчого вирішення проблем від початку до кінця.

Кріс Ґріффітс та Мелінa Кості створили «Посібник з креативного мислення» із численними прикладами, що примушують замислитися, концепціями, шаблонами та методологіями, які пройшли ретельну перевірку на практиці, прикладами з життя та останніми дослідженнями з мислення людини.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс Гріффітс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс Гріффітс


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс Гріффітс

Ua-Ebook
Додати коментар