«Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності» Пітер Померанцев

«Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності» Пітер ПомеранцевНазва: Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності
Автор: Пітер Померанцев
Рік видання 2019
Жанри: Соціальна психологія, Книги про війну
ISBN: 978-617-7544-61-5
Фрагмент
 

Про книгу «Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності» Пітер Померанцев

Ця книжка про величезну індустрію маніпулювання нашими думками, рішеннями, бажаннями, про нові та старі інструменти залякування і брехні, які використовують політики і наркомафія, релігійні фанатики і популісти, і що можна їм протиставити.

Ця книжка про інформаційні війни, ботів і погоничів ботів, про тролів і хакерів, про фейкові новини і втрату прозорої політичної дискусії. А ще – про ХХ століття, про його інтелектуальний спадок, про Холодну війну і КҐБ, про втрачену ілюзію, що більше інформації означатиме більше свободи та глибші дискусії, про пошук надії. Це також сімейна історія, й історія дисидентства, яка, здавалося, закінчиться у ХХ столітті, але триває.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності» Пітер Померанцев на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності» Пітер Померанцев

Ua-Ebook
Додати коментар