«Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберт Б. Чалдіні

«Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберт Б. ЧалдініНазва: Психологiя впливу-2. Наука & практика
Автор: Роберт Б. Чалдіні
Рік видання 2021
Жанри: Соціальна психологія, Управління, підбір персоналу, Зарубіжна психологія, Психоаналіз / Психотерапія
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберт Б. Чалдіні

• Оновлене та доповнене видання
• Результати найсучасніших психологічних досліджень
• Дієвий алгоритм досягнення цілей

Хто змушує нас сказати «так», коли насправді нам цього не хочеться? Хто грає нашими почуттями заради власної вигоди? Це вони — продавці, фандрейзери, рекламники, професіонали психології поступливості. Люди, що здатні непомітно змусити нас купити непотрібну футболку чи підключити додаткову платну мобільну послугу. Та Роберт Чалдині знає шість їхніх секретних принципів. І тепер ви так само зможете примусити кожного грати за вашими правилами.

Взаємність, Послідовність, Соціальні докази, Симпатія, Авторитет, Дефіцит — шість психологічних принципів, що скеровують людську поведінку до бажаного русла і надають психологічним тактикам сили. Лише шість тактик — і мільйон причин сказати «так». Приголомшливі результати дослідницької програми доктора Роберта Чалдіні розкривають схеми впливу на свідомість. Що активує «автоматичний вплив» — механізм, який змушує нас казати швидке та необдумане «так»? Як подолати психологічний опір, щоб отримати згоду? Чому поступ може мати «побічні ефекти» тощо? Доктор переконує: якщо хтось може змусити вас погодитися на його умови завдяки шістьом принципам, ви можете зробити теж саме для досягнення власних цілей.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберт Б. Чалдіні на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберт Б. Чалдіні


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберт Б. Чалдіні

Ua-Ebook
Додати коментар