«Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймс Борг

«Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймс БоргНазва: Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування
Автор: Джеймс Борг
Рік видання 2016
Жанри: Соціальна психологія
Фрагмент
 
 

Про книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймс Борг

“Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування” – це книга, написана американським психологом та тренером Джеймсом Боргом. Книга присвячена мистецтву ефективного спілкування та містить багато корисних порад, які можуть допомогти кожному покращити свої навички спілкування.

Автор книги розглядає важливі аспекти спілкування, такі як психологія міжособистісних стосунків, навички висловлювання думок та слухання інших людей, а також стратегії розв’язання конфліктів. Він пропонує своїм читачам конкретні поради, які допоможуть краще зрозуміти своїх співрозмовників та підвищити ефективність спілкування.

Одним з ключових аспектів книги є навички слухання. Борг вважає, що ефективне спілкування залежить не тільки від того, як ми висловлюємо свої думки, але й від нашої здатності слухати інших. Він пропонує такі техніки, як активне слухання та поставлення запитань, щоб краще зрозуміти думки та переживання інших людей.

Книга “Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування” містить важливі поради та інструменти для кращого спілкування. Вона може бути корисною для кожного, хто бажає покращити свої навички спілкування в будь-якій сфері життя – в роботі, особистому житті або в спілкуванні з друзями та родиною.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймс Борг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар

  1. Денис

    файна

    Відповіcти