«За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон Грей

«За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон ГрейНазва: За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні
Автор: Джон Грей
Рік видання 2017
Жанри: Зарубіжна психологія, Секс і сімейна психологія
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон Грей

«За межами Марса та Венери» – світовий бестселер, перекладений 30 мовами, продовження мегахіта «Чоловіки з Марса, жінки з Венери», що допоміг тисячам пар налагодити свої стосунки та перенести їх на інший, якісніший, щасливіший рівень. Чоловіки з Марса, а жінки – з Венери. Як часто доводиться чути таке твердження, чи не так? Але ж традиційні, усталені й нерідко стереотипні ролі в парах змінилися, еволюціонували, тому здатність пристосуватися до цих змін – це ключ до успішних стосунків. Джон Грей описує ситуацію з обох сторін і запевняє: призвичаївшись до нових ролей, ми всі зможемо бути коханими, поміченими й почутими в особистих стосунках. Ця книжка навчить вас розуміти свою половинку, досягати взаємного щастя, граничної відвертості та справжнього кохання.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон Грей на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон Грей


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон Грей

Ua-Ebook
Додати коментар