«Польові дослідження з українського сексу» Оксана Забужко

«Польові дослідження з українського сексу» Оксана ЗабужкоНазва: Польові дослідження з українського сексу
Автор: Оксана Забужко
Рік видання 1996
Жанри: Сучасна українська література, Еротика, Секс, Секс і сімейна психологія
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Польові дослідження з українського сексу» Оксана Забужко

Сексуальна одіссея художника й поетеси, розгортаючись в Україні й Америці кінця ХХ століття, обертається правдивою середньовічною містерією, у якій героїня проходить кругами недавньої української історії, щоб зустрітися віч-на-віч із Дияволом…

13-те видання славетного роману Оксани Забужко – за визначенням Los Angeles Times, “чистої й чесної спроби осмислити нове життя в нововизволеній країні”, – містить додаткові матеріали, які допоможуть читачеві краще оцінити місце й роль цієї книжки в культурних процесах минулого двадцятиліття.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Польові дослідження з українського сексу» Оксана Забужко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Польові дослідження з українського сексу» Оксана Забужко


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Польові дослідження з українського сексу» Оксана Забужко

Ua-Ebook
Додати коментар