«Мистецтво любові» Еріх Фромм

«Мистецтво любові» Еріх ФроммНазва: Мистецтво любові
Автор: Еріх Фромм
Рік видання 1956
Жанри: Зарубіжна психологія, Психоаналіз / Психотерапія
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Мистецтво любові» Еріх Фромм

«Мистецтво любові» — справжній шедевр психології, що сягає таємниць найзворушливішого людського почуття — любові… Геніальний німецький філософ і психоаналітик, один із засновників неофрейдизму та фрейдо-марксизму Еріх Фромм шукає рішення найактуальніших проблем…

Чи є любов почуттям, яке може опанувати кожен? Або ж це складне мистецтво, осягнути яке здатна лише зріла особистість? Чи насправді любов — результат плідної праці та неабияких зусиль? Книжка торкається навіть найдрібніших духовних проблем людини й досліджує різні форми прояву почуттів… Незвичайні відкриття, факти й приклади надихають своєю практичністю та точністю й навчать проаналізувати своє життя.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Мистецтво любові» Еріх Фромм на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мистецтво любові» Еріх Фромм


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Мистецтво любові» Еріх Фромм

Ua-Ebook
Додати коментар