«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

«Ігри, у які грають люди» Ерік БернНазва: Ігри, у які грають люди
Автор: Ерік Берн
Рік видання 1964
Жанри: Зарубіжна освітня література, Зарубіжна психологія, Психотерапія та консультування
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

Доктор Ерік Берн розкриває таємні прийоми, які керують нашим життям. Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в ігри – подружні та сексуальні, серйозні ігри з керівниками та суперницькі ігри з друзями, в ігри, що визначають статус та сімейні сутички.

Ерік Берн детально описує понад 120 ігор, у які ми граємо самі та у які нас залучають навколишні. А також дає поради для тих, хто хоче навчитись протистояти прийомам ігор, у які вас намагаються втягнути. Він допомагає проаналізувати нюанси поведінки, позбавитись стереотипів у спілкуванні й дає розуміння сутності людських вчинків. Книжка, що вийшла майже 40 років тому, і досі є популярною та актуальною!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

Ua-Ebook
Додати коментар