«Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс Дешнер

«Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс ДешнерНазва: Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті
Автор: Джеймс Дешнер
Рік видання 2011
Жанри: Зарубіжні пригоди, Книги про пригоди, Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи
Фрагмент
 

Про книгу «Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс Дешнер

За мотивами книги відзнято однойменний фільм, реліз якого в Україні очікуємо в січні 2018 року!

Це кінець. «БЕЗУМ» відібрав у Томаса все: життя, друзів і спогади. Але ж це нарешті позаду! Випробування майже закінчилися — лишилося останнє. Та чи переживе його бодай хтось? Однак «БЕЗУМ» не знає, що Томас пригадав значно більше, ніж можна припустити, і тому не вірить жодному слову цієї організації. Нехай правда виявиться жахливою, але Томас здолав Лабіринт, здолав випробування вогнем, і він готовий ризикнути всім, щоб урятувати друзів. Прийшов час покласти край брехні й облуді.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс Дешнер на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар