«Небо, повне зірок» Олег Авраменко

«Небо, повне зірок» Олег АвраменкоНазва: Небо, повне зірок
Автор: Олег Авраменко
Рік видання 2017
Жанри: Книги про пригоди, Космічна фантастика, Соціальна фантастика
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Небо, повне зірок» Олег Авраменко

Минуло вже чотири сторiччя вiдтодi, як було вiдкрито шлях до iнших зiрок. Проте людство й далi залишається в полонi Сонячної системи, змушене або тiснитись на перенаселенiй Землi, або ледь животiти на холодному Марсi. У Великому Космосi чимало придатних для життя планет, але дiстатися до них пощастило лише небагатьом обраним. Таких людей, здатних пройти через пекло гiпердрайву, називають резистентними. Один з них — капiтан вантажного корабля «Кардиф» Ерiк Мальстром, якому судилося змiнити майбутнє всiєї людської цивiлiзацiї.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Небо, повне зірок» Олег Авраменко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Небо, повне зірок» Олег Авраменко


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Небо, повне зірок» Олег Авраменко

Ua-Ebook
Додати коментар