«Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

«Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен КейнНазва: Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати
Автор: Сьюзен Кейн
Рік видання 2012
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Особистісний ріст, Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація
ISBN: 978-617-7279-93-7
Фрагмент

Про книгу «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

Століттями створювався та підтримувався ідеал успішної людини — веселої, наполегливої, енергійної на комунікабельної. Але що робити, якщо від природи ви позбавлені цих рис, проте сповнені ентузіазму та амбіцій?

У книзі «Сила інтровертів» Сьюзен Кейн розповість, як можна використати сильні сторони інтровертів, та надихне численними історіями та дослідженнями, де саме інтроверсія стала ключем до успіху.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

Ua-Ebook
Додати коментар