«Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг

 «Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен КінгНазва: Сплячі красуні
Автор: Стівен Кінг, Овен Кінг
Рік видання 2017
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Жахи і Містика, Трилери
ISBN: 9786171258587
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг

«Сплячі красуні» — це дико провокаційна, чудово драматична співпраця батька і сина, яка сьогодні особливо актуальна.

У майбутньому — настільки реальному й близькому, наскільки це можливо — жінки, лягаючи спати, занурюються в липкий білий кокон. Якщо оболонку, що покриває їхні голови, пошкодити або порушити і розбудити їх, вони стають дикими і неймовірно жорстокими. Коли жінки засинають, то опиняються в іншому, кращому місці, де панує гармонія, а конфлікти трапляються вкрай рідко.

Таємнича Євка Блек має стійкий імунітет до сонної хвороби. Чи можна вивчити її медичну аномалію? Або вона демон, якого потрібно вбити? Люди розділилися на ворожі угруповання. Члени одного з них хочуть убити Євку, а другого — врятувати її. Треті, користуючись хаосом, мстяться новим ворогам. Раптово чоловічий світ накриває жага насильства.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Сплячі красуні» Стівен Кінг, Овен Кінг

Ua-Ebook
Додати коментар