«Шалена» Клої Еспозіто

«Шалена» Клої ЕспозітоНазва: Шалена
Автор: Клої Еспозіто
Рік видання 2017
Жанри: Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-12-5445-9, 978-1-101-98599-1, 978-617-12-5095-6
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Шалена» Клої Еспозіто

Вона – втілення семи смертних гріхів. Але їй це до вподоби…

Елізабет та Алвіна – сестри-близнючки. Проте однакова зовнішність – єдине, що є у них спільного. Світогляд, звички, вподобання – геть в усьому сестри кардинально різняться між собою. Навіть внутрішні органи у них від народження розташовані дзеркально. Елізабет тиха та спокійна, завжди елегантна, доглянута, одружена із заможним красунчиком італійцем та виховує чудового сина. Алвіна ж пиячить та встряє у небезпечні пригоди, зависає в соцмережах, бреше, називає себе «поганою злою сестрою» і дуже цим пишається.

“Еспозіто майстерно поєднала секс, наркотики та кровопролиття. Алвіна – це персонаж, який неможливо забути, – смішна, жорстока і приваблива одночасно. Ви нетерпляче чекатимете на продовження”.
– Booklist

Несподівано Бет запрошує до себе непутящу сестричку, яку саме звільнили з роботи і вигнали з квартири. Алві хапається за цей шанс і вирушає до спекотної Сицилії. А одного дня Елізабет гине, однак сестра приховує її смерть, бо тепер може зайняти її місце і жити в розкоші. Хоча насправді Алві втрапила у велику халепу… Та що, як саме це було її найбільшою мрією?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Шалена» Клої Еспозіто на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шалена» Клої Еспозіто


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Шалена» Клої Еспозіто

Ua-Ebook
Додати коментар