«Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

«Переможець завжди самотнiй» Пауло КоельйоНазва: Переможець завжди самотнiй
Автор: Пауло Коельйо
Рік видання 2008
Жанри: Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-12-0968-8,978-617-12-0965-7,978-617-12-0841-4
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

Відверта й захоплива розповідь про світ шоу-бізу, про Каннський кінофестиваль, де збираються провідні актори, моделі, режисери, про інтриги та суперництво. Незвичайний жанр для автора: детективний трилер з елементами гламуру.

Цей роман відкриє незнані багатьом підводні течії світу кіно та моди: потаємні, глибинні — де зливаються кінокорпорації, ділки відмивають гроші, а продюсери вирішують долі колишніх мегазірок, — і стрімкі поверхневі — де юні моделі й актриси-початківці живуть невиправданими надіями й вірять у каннську легенду про Бріджит Бардо. І коли в цей світ вторгнеться серійний убивця, яким керує мрія очистити світ, чи зможе хтось дати відсіч його божевіллю й інстинкту руйнування? Чи багато людей загине, як гинуть мандрівники в пустелі, задивившись на міраж?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

Синдром известности. Это когда люди забывают, кто они такие, и начинают верить тому, что о них говорят.

Шанс не бывает единственным, жизнь обязательно предоставит еще один.

Думать — почти всегда значит ошибаться

– А что будет, если я тебя брошу?

– В следующий раз пей поменьше.

– Нет, а все же?

– Этого не может быть. У нас с тобой – идеальный брак.

– Ну, а все же? Если это произойдет?

– Я заставлю тебя вернуться.Ты ведь знаешь – я умею добиваться своего. Или чужого… Пусть даже придется уничтожить для этого целые миры.***<…> просто случается иногда, что жизнь разводит двоих людей – только для того, чтобы показать обоим, как они важны друг для друга.***Достоинство человека измеряется не количеством тех, кто вьется вокруг него, когда он на самом пике удачи и успеха, но способностью помнить, кто протянул ему руку в час невзгоды.

Скачати безкоштовно книгу українською «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

Ua-Ebook
Додати коментар