«П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

 «П’ять четвертинок апельсина» Джоан ГаррісНазва: П’ять четвертинок апельсина
Автор: Джоан Гарріс
Рік видання 2000
Жанри: Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-12-6844-9
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

Найголовніше сховано всередині.
Фрамбуаза отримала дивний спадок від матері. Її брату дісталася ферма, старшій сестрі — винний погріб, сповнений бурштиново-сонячних пляшок, а Фрамбуазі — альбом з кулінарними рецептами. Не багацько… Але на берегах зошита впереміш зі старовинними рецептами різноманітних смаколиків вона знаходить загадкові нотатки. Секрети та зізнання матері. Життя, яке вона так ретельно приховувала від дітей, у часи війни й окупації. Маленькі радощі й прикрощі, потаємні думки, дитячі образи та щира сповідь жінки, що боялася любити. Минуло стільки років. Лишилося стільки запитань. Відповіді на них — у цьому старому щоденнику. Настав час розкрити моторошні таємниці минулого.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

Ua-Ebook
Додати коментар